Додаток DozoR City вже на Play Market

Під час засідання керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський, презентував новий мобільний додаток DozoR.

Щоб дізнаватися, де у цю мить знаходиться потрібний тролейбус чи маршрутка, і коли транспорт приїде на зупинку, білоцерківці, відтепер, мають можливість скористатися програмою Dоzor. Дану програму, яка є комплексом заходів із забезпечення диспетчеризації, організації та управління рухом міського пасажирського транспорту, розробило ПП «Автоімідж». Інформація з GPS-трекерів, які є в маршрутках і тролейбусах, буде відображатися на інформаційних табло, які планується встановлювати по місту, а вже зараз її можна відслідковувати на сайті. Обравши з переліку місто і номер потрібного маршруту, людина в режимі online бачить карту, на якій відображається місцезнаходження транспортного засобу.

Також є можливість обрати початкову і кінцеву точки руху, а програма запропонує найзручніші маршрути. Крім того, програма позначає спеціальним знаком автобуси, обладнані для маломобільних груп населення.
Завантажити дане посилання можна на смортфони із операційною системою ANDROID, у додатку Play Market, ввівши в пошуковик назву програми DozoR City.
Звичайно, наразі, відслідковувати можна лише ті транспортні засоби, які обладнані GPS-трекерами, але в найближчому майбутньому це планується зробити на кожному маршрутному автобусі й сервіс буде зручним та доступним для всіх.

screenshot_2016-11-30-15-11-08

screenshot_2016-11-30-15-11-21

screenshot_2016-11-30-15-11-02

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: