Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

31 січня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Члени виконавчого комітету розглянули та підтримали рішення про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Біла Церква.

Даним рішенням було доручено відділу транспорту та зв’язку міської ради в двотижневий термін оголосити конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Білій Церкві №2, №3, №4, №5, №11, №13, №16, №17, № 17А, №18, №19, №21, №25, №26.

Конкурс буде проведено у відповідності до чинного законодавства України та у зв’язку із закінченням терміну діючих договорів з автомобільними перевізниками.

«Мова йде про те, що при заключенні оновлених договорів з автоперевізниками у минулому році, не всі мали змогу виконати передбачені умови у повному обсязі. Тому з такими перевізниками договори було підписано лише на рік. Даний строк завершується й ми оголошуватимемо конкурс на ці маршрути,- зазначив міський голова Геннадій Дикий.- Умови конкурсу трішки зміняться в частині забезпечення обов’язкової відеофіксації в салоні автобуса. Це дасть можливість при виникненні конфліктних ситуацій володіти об’єктивною інформацією. Також відтепер враховуватиметься не інтервал руху між транспортними засобами,  а буде визначений чіткий графік похвилинного прибуття автобусів на зупинки. Дані графіки будуть розроблені підприємствами- надавачами послуг із перевезень, доведені до відома населення та чітко дотримуватимуться».

Рішенням також затверджено кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу.

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: