У Білій Церкві незабаром можуть з`явитися нові тролейбуси

Під час засідання виконавчого комітету було схвалено проект рішення міської ради «Про погодження комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради укладання договорів фінансового лізингу на придбання транспортних засобів».
Даний проект рішення міської ради передбачає погодження КП БМР «Тролейбусне управління» укладання договору  фінансового лізингу для придбання п’яти тролейбусів та 10 автобусів з правом викупу, а КП БМР «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» – укласти аналогічний договір щодо придбання трьох самоскидів й п’яти тракторів, також із правом викупу.
Директорам обох комунальних підприємств, у разі підтримання проекту на сесії міської ради, буде рекомендовано крім договорів фінансового лізингу укласти договори страхування майна. Після закінчення терміну дії договорів фінансового лізингу також буде здійснено дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на транспортні засоби.

Перед тим, як було прийнято рішення, членам виконавчого комітету було презентовано пропоновану техніку. Так, представники ТОВ «АвтоМАЗ Україна» ознайомили присутніх із технічними характеристиками тролейбусів й автобусів ЛАЗ та МАЗ, самоскидів МАЗ та тракторів МТЗ. Було охарактеризовано системи керування, двигуни, пасажиромісткість, обладнання техніки, потужності та інше.
Варто наголосити, що лізинг має найменшу із можливих відсоткових ставок: 12% – на комунальну техніку, 11,3% – на пасажирську, при укладанні договору на 26 місяців. Відсоткова ставка визначається у гривнях, без прив’язки до курсу умовних одиниць. У вартість також входять витрати на реєстрацію транспортних засобів, їх страхування,  технічне обслуговування, яке в гарантійний термін  здійснюватиметься на місці експлуатації машин виїзними  бригадами товариства.
Детальніше із презентацією та обговоренням даного питання можна ознайомитися за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=5M-j6NHYOLA&feature=youtu.be .
Отож, погоджений членами виконкому проект буде винесено на одну із чергових сесій Білоцерківської міської ради.

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: