У БІЛІЙ ЦЕРКВІ З’ЯВЛЯТЬСЯ СКЛЯНІ ЗУПИНКИ

23 серпня на засіданні виконкому затвердили зразок нових міських зупинок. Щоправда, за словами Валерія Гнатюка, є кошти на встановлення всього 5 таких зупинок: одну зупинку встановлять на площі Соборній, дві – по Сквирському шосе, одну – на вул. Є. Деслава (колишня вул. Примакова, масив Піщаний), одну – на вул. Лісовій (Заріччя).

На засіданні виконкому з цього приводу виступив член Громадської ради Павло Лаврусь, який зауважив, що прозорі зупинки не практичні. За його слова, там немає затінку від палючого сонця влітку, по-друге, їх конструкція така, що люди не зможуть заховатися від опадів. Також на лавці цих зупинок може поміститися максимум 3 людини, решті доведеться стояти. Також активіст поцікавився вартістю зупинок, на що відповіді не прозвучало.

3-222

Ось такий матиме вигляд майбутня зупинка у просторі міста

Були зауваження і щодо того, що скляні зупинки дуже швидко розіб’ють вандали, а у разі ДТП скляна зупинка не захистить пасажирів від машини, яка може влетіти в неї.

prezent

Натомість Валерій Гнатюк запевнив, що ці зупинки схвалили провідні архітектори міста. Врешті-решт, вирішили встановити саме такі зупинки, вивчити реакцію громади, а потім, у разі потреби, вносити зміни.

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: