ВИДИ ТА ВАРТІСТЬ ПРОЇЗНИХ КВИТКІВ

Білоцерківська міська рада та КП “Тролейбусне управління” продовжують практичну реалізацію заходів з модернізації послуг у сфері пасажирських перевезень.

Зокрема, з 25 лютого 2017 року поряд із новими разовими квитками запроваджуються квитки тривалого користування у вигляді безконтактних карток, аналогічних до тих, які вже використовуються у деяких містах України та є частиною стандартних послуг у містах країн Європи та інших розвинених країн.

І разові паперові, і багаторазові електронні квитки – мають валідуватись (компостуватись) у електронних валідаторах автоматизованої системи оплати проїзду.

В якості проїзних документів використовуються разові проїзні квитки двох цінових категорій (4,00 грн. та 3,00 грн.) та електронні квитки.

Вартість проїзду за різними квитками 

Проїзні документи Вартість,

грн.

Примітка
Разові проїзні квитки    
У салонах транспорту (кондукторів або водіїв) 4,00  
У касах (на зупинках/ в інших місцях продажу) 3,00  
Електронні  квитки «Білоцерківська транспортна картка» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
Електронний місячний проїзний квиток загального користування «Білоцерківська транспортна картка» («на термін дії») 100,00 Безлімітний проїзд протягом 30 днів з дати першого використання (валідації)
Студентський місячний проїзний «Білоцерківська транспортна картка» 50,00 Безлімітний проїзд протягом 30 днів  з дати першого використання (валідації)
Студентський місячний проїзний (на основі електронного студентського квитка) 35,00 Безлімітний проїзд протягом 30 днів з дати першого використання (валідації). НЕ транспортна картка – емітується навчальними закладами або банками.
Учнівський місячний проїзний «Білоцерківська транспортна картка» 25,00 Безлімітний проїзд протягом 30 днів з дати першого використання (валідації)
Учнівський місячний проїзний (на основі електронного учнівського квитка) 15,00 Безлімітний проїзд протягом 30 днів з дати першого використання (валідації). НЕ транспортна картка – емітується навчальними закладами або банками.
Електронний квиток «Білоцерківська транспортна картка» «на кількість поїздок» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
1-20 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50
21-40 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 2-х безкоштовних поїздок
41-60 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 5-х безкоштовних поїздок
61-80 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50   з зарахуванням 8-ми безкоштовних поїздок
80-100 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 14-ти безкоштовних поїздок

Чинні тарифи на транспортні послуги встановлені рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 17.01.2017 №7 відповідно до чинного законодавства.

Разові проїзні квитки

1 2

Вартість разових проїзних квитків залежить від місця придбання:

Разові проїзні квитки Вартість,

грн.

1. У салонах транспорту (кондукторів або водіїв) 4,00
2. У касах (на зупинках та  в інших місцях продажу) 3,00

7e820158fd5e80e81a60b69de629f8ae

Для валідації (електронного компостування) разового проїзного квитка необхідно:
1. Ввести квиток до упору в отвір валідатора за напрямом стрілки на лицьовому боці квитка. Валідатор автоматично втягне квиток і поверне його*. Валідація супроводжується коротким звуковим сигналом, індикацією зеленого кольору та відповідним написом на дисплеї валідатора.
2. Вилучити квиток з отвору валідатора та перевірити наявність відмітки про валідацію (актуальну дату та час), що свідчить про оплату проїзду. Зберігати квиток до завершення поїздки.
* Намагання валідації невідповідного або вже завалідованого квитка валідатором ігнорується.

3

 

 

 

Валідним (таким, що дає право на проїзд) вважається разовий квиток, на якому є відмітка про бортовий номер тролейбусу (автобусу) і валідацію в ньому в  період між початком і завершенням руху в межах кінцевих зупинок маршруту в одному напрямку.
Валідний квиток дає право провезення дитини віком до семи років без додаткового квитка.
Незавалідований разовий квиток не дає права на проїзд.

 

Електронні квитки

Електронні квитки будуть наступних типів:

– електронні проїзні квитки «на термін дії» (на 30 днів) з початком дії від дати першої валідації та можливістю подовження на наступні 30 днів або переходу до іншого типу – «на кількість поїздок»; місячний проїзний, окрім «транспортної картки», має різновид на основі ідентифікаційних електронних документів – учнівських та студентських електронних квитків;
– електронні квитки «на кількість поїздок» з можливістю першої передплати та наступного поповнення на будь-яку кількість поїздок або переходу до іншого типу – «на термін дії».

Електронні квитки «на термін дії» (місячні проїзні)

Картки_проїздні_

Місячний електронний проїзний квиток «Білоцерківська транспортна картка» надає право проїзду протягом 30 днів з дати першої валідації та можливість подовження на 30, 60 або 90 днів, або переходу до іншого типу електронного квитка – «на кількість поїздок».

Вартість електронного квитка «на термін дії» (місячного проїзного):

Проїзні документи Вартість,грн. Примітка
Електронний  квиток «Білоцерківська транспортна картка» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
Електронний місячний проїзний квиток загального користування («на термін дії») 100,00 Безлімітний проїзд, на 30 днів користування з дати першого використання (валідації)

Передплачені місячні послуги надаються протягом терміну до 12 місяців з дати передплати.

Студентські проїзні (місячні) документи

Картки_проїздні_3

Місячні електронні проїзні квитки «Білоцерківська транспортна картка – Студентська» або на основі студентського електронного квитка надають право проїзду протягом 30 днів з дати першої валідації.

Вартість електронних квитків «на термін дії» – студентських місячних проїзних:

Проїзні документи Вартість,грн. Примітка
Електронний  квиток «Білоцерківська транспортна картка» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
Студентський місячний проїзний «Білоцерківська транспортна картка» 50,00 Безлімітний проїзд, на 30 днів  з дати першого використання (валідації)
Студентський місячний проїзний (на основі електронного студентського квитка) 35,00 Безлімітний проїзд, на 30 днів з дати першого використання (валідації) НЕ транспортна картка – емітується навчальними закладами.

 

Учнівські проїзні (місячні) документи
Картки_проїздні_2

Місячні електронні проїзні квитки «Білоцерківська транспортна картка – Учнівська» або на основі квитків електронних учнівських квитків надають право проїзду протягом 30 днів з дати першої валідації.

Вартість електронних квитків «на термін дії» – учнівських місячних проїзних:

Проїзні документи Вартість, грн. Примітка
Електронний квиток «Білоцерківська транспортна картка» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
Учнівський місячний проїзний «Білоцерківська транспортна картка» 25,00 Безлімітний проїзд, на 30 днів з дати першого використання (валідації)
Учнівський місячний проїзний (на основі електронного учнівського квитка) 15,00 Безлімітний проїзд, на 30 днів з дати першого використання (валідації). НЕ транспортна картка – емітується навчальними закладами.

Електронний квиток «на кількість поїздок»

Картки_проїздні_

Передплата за електронним квитком «на кількість поїздок» здійснюється в касах на довільну кількість від 1 до 60 поїздок з правом переходу до іншого типу електронного квитка – «на термін дії».

Передплачений електронний квиток “на кількість поїздок” дозволяє здійснити оплату за проїзд одного пасажира.

Вартість електронних квитків «на кількість поїздок»:

Проїзні документи Вартість,грн. Примітка
Електронний квиток «Білоцерківська транспортна картка» 20,00 Заставна вартість, сплачується одноразово, повертається у касах
1-20 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50
21-40 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 2-х безкоштовних поїздок
41-60 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50 з зарахуванням 5-ти безкоштовних поїздок
61-80 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 8-ми безкоштовних поїздок
81-100 поїздок, ціна за 1 поїздку 2,50  з зарахуванням 14-ти безкоштовних поїздок

У разі припинення використання електронного квитка «на кількість поїздок» залишок невикористаних передплачених послуг вважається вичерпаним через 12 місяців з дати останньої валідації поїздки.

Для валідації (електронного маркування) електронного квитка необхідно піднести безконтактну «Білоцерківську транспортну картку» до відповідної зони валідатору на відстань 1-2 см. та дочекатися повідомлення про валідацію або відмову.

P70202-123558

Валідація супроводжується коротким звуковим сигналом, індикацією зеленого кольору та відповідним написом на дисплеї. Валідація свідчить про оплату проїзду.

Намагання валідації невідповідного електронного квитка (наприклад, сторонньої картки) або електронного квитка з відсутнім ресурсом передплаченого періоду призводить до відмови у валідації. Відмова супроводжується переривчастим звуковим сигналом, індикацією червоного кольору та відповідним написом на дисплеї.
Валідним (таким, що дає право на проїзд) вважається електронний квиток, що має електронну відмітку про бортовий номер тролейбусу (автобусу) і валідацію в ньому в період між початком і завершенням руху в межах кінцевих зупинок маршруту в одному напрямку.
Валідний квиток дає право провезення дитини віком до семи років без додаткового квитка.
Незавалідований місячний квиток не дає права на проїзд.

Мережа продажу квитків

Продаж разових проїзних або електронних квитків здійснюється у кіосках на зупинках транспорту P70315-101009 з відповідними рекламними банерами.

Місце продажу проїздних квитків та карток (1) (1)

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: