Засідання круглого столу стосовно обговорення умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах в Білій Церкві

05 жовтня в м. Біла Церква відбувся круглий стіл по обговоренню проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Білої Церкви».

Під час заходу присутнім було представлено вищезазначений проект рішення виконавчого комітету міської ради та обговорено основні його пункти.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради презентував присутнім схему онлайн-руху  тролейбусів  по місту Біла Церква.Використання системи GPS дозволить контролювати у режимі “on-line” переміщення громадського транспорту. Система фіксує: місцезнаходження, швидкість і напрям руху, пройдений шлях, час і місце зупинок тощо. Він відмітив основні переваги відображення такого руху в онлайн – режимі та зазначив, що це забезпечить ряд зручностей для пасажирів.

Під час презентації виступив міський голова Геннадій Дикий. Він сказав, що GPS контроль – моніторинг пасажирського транспорту, надасть можливість контролювати у режимі реального часу переміщення наземного громадського пасажирського транспорту. В ц.р. міська влада планує встановлення декількох зупинок громадського транспорту  облаштованих табло, на якому буде відображатися час прибуття маршрутного транспортного засобу на зупинку.

«Система GPS контролю надасть можливість контролювати дотримання маршрутів, графіків руху; фіксувати місця стоянок і паркувань пасажирського транспорту; контролювати витрати палива; здійснювати підрахунок пасажирів та ін. Це створить умови для безпеки руху маршрутних транспортних засобів та пасажирів в місті», – сказав Геннадій Дикий.

161005t4356 161005t4348

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: