Засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

29 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.
В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Серед них такі:

1. Впровадження автоматизованої системи інформаційного забезпечення пасажирських перевезень.

З цією метою на засіданні виконкому прийнято рішення про введення в дію рішення конкурсної комісії по відбору суб’єкта господарювання – виконавця послуг єдиної міської системи диспетчеризації з використанням супутникової системи навігації руху пасажирського транспорту загального користування від 15 червня 2016 року.
Було затверджено інвестиційну пропозицію ПП «Автомідж», як переможця конкурсу, в орієнтовнй сумі 654,5 тис. грн. та визначено об’єктами інвестування: два павільйони-зупинки громадського транспорту та дванадцять інформаційних табло Dozor.

2. Про укладання договорів з автомобільними перевізниками.

У зв’язку із закінченням терміну дії договорів з деякими автомобільними перевізниками на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування, виконком міської ради прийняв рішення укласти з окремими перевізниками тимчасові договори терміном на три місяці.
Зокрема, договори з виконавцями послуг на перевезення пасажирів за маршрутами №1, №2, №3, №4, №5, №6Б, №11, №14А, № 16, № 17, №18, №19, №21А. На решту автомобільних маршрутів договори будуть укладені за результатами розгляду поданих автоперевізниками заяв на засіданні виконкому в подальшому.
Під час засідання також було прийнято рішення про внесення змін до схеми руху автобусного маршруту № 6а.
30062016_vik__3

30062016_vik__2

Поділитись:
Share on VK
VK
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
%d такие блоггеры, как: